913 bytes toegevoegd,
3 dec 2016 23:04 {{BSerieInfo
|serie=7690
|treinsoort=Piekuurtrein
|traject=[[Gembloux]] - [[Jemeppe-sur-Sambre]] (- [[Tamines]])
|materieel=[[MW41]]
|vervoerder=NMBS
|frequentie=Enkele ritten
|dienstregeling=2017
|opmerkingen=Rijdt 's middags als treinserie 8690. Een treinpaar rijdt van/naar Tamines. Rijdt niet in het weekend.
}}
'''Treinserie 7690/8690''' zijn een aantal [[piekuurtrein]]en op de [[spoorlijn Gembloux - Jemeppe-sur-Sambre]]. Deze treinen rijden in de ochtendspits binnen de nummerreeks 7690, enkele treinen in de avondspits rijden binnen de nummerreeks 8690.
== Traject ==
{{TreinRouteTop|
{{TreinRouteRij| {{Rimg|0sICr}} | Gembloux}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | Chapelle-Dieu}}
{{TreinRouteRij| {{BRimg|rrar}} | Mazy }}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsIC0}}{{Rimg|rsICr}} | Jemeppe-sur-Sambre}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Auvelais}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsIC0}} | Tamines }}
}}