== Wijzigingen per 31 mei 1987 ==
* Op diverse lijnen wijzigen de vertrek- en aankomsttijden.
* [[Lijn 5 Oostburg Ziekenhuis - Hulst Busstation|Lijn 5 (Oostburg - Hulst)]]: Buiten de schoolvakanties rijdt om 07:50 een extra rit van Oostburg naar Terneuzen, deze rit heeft een afwijkend eindpunt op de Madame Curiestraat. Op woensdag rijdt om 12:27 of overige dagen om 15:27 een extra rit terug naar Oostburg.
* [[Lijn 24 Goes Station NS - Ellewoutsdijk Grindweg|Lijn 24 (Goes - Ellewoutsdijk)]]: In Goes gaan alle ritten via het nieuwe Streekziekenhuis rijden, de korte ritten krijgen hier ook het eindpunt.
* [[Lijn 25 Goes Station NS - Ellewoutsdijk Grindweg|Lijn 25 (Goes - Ellewoutsdijk)]]: In Goes bedient deze lijn voortaan ook het nieuwe Streekziekenhuis.