17.663
bewerkingen
Wijzigingen
k
geen bewerkingssamenvatting
}}
'''Lijn 573''' is het lijnnummer van de belbusritten van [[Lijn 73 Leerdam Station - Gorinchem Station|lijn 73]]. Deze lijn rijdt van station [[Leerdam]] via Asperen, Heukelum en Spijk naar Gorinchem.
==Dienstregeling==
* Van maandag- t/m zaterdagavond rijdt lijn 573 pas vanaf 20.30 uur.
== Route ==