*[[Lijn 185 Goes, Station - Oosterschelde Ziekenhuis]]
Voortaan rijdt deze lijn niet meer op zaterdag en zondag.
== Wijziging per 5 september 2016 ==
*[[Lijn 639 Krabbendijke Calvijn College - Goes Station]]
Enkele ritten gaan op verzoek van ouders van scholieren in beide richtingen via Schore rijden, zodat scholieren niet eerst meer naar de halte ''Oude Rijksweg'' hoeven te fietsen.
[[Categorie:Stads- en streekvervoer 2016|Zeeland]]