29.349
bewerkingen
Wijzigingen
pagina toegevoegd
{{VSerieInfo
|serie=4300
|dienstregeling=1972/1973
|vervoerder=NS
|traject=([[Bergen op Zoom]] -) [[Roosendaal]] - [[Zwolle]]
|treinsoort=Stoptrein
|frequentie=1x/uur
|basisfreq=1x/uur
|opmerkingen=Stopt alleen in de spits te Ravenstein, Elst, Olst en Wijhe
}}
'''Treinserie 4300''' was in NS-[[dienstregeling 1972/1973]] de treinverbinding tussen Bergen op Zoom/Roosendaal en Zwolle. Tussen Deventer en Zwolle wordt op zondag voor vier uur 's middags en op maandag tot en met vrijdag na acht uur ’s avonds niet gereden. Naar Bergen op Zoom werd alleen in de spits en op zomerse zaterdagen gereden.
{{ TreinRouteTop |
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|0sICr}} | (Bergen op Zoom) | Bergen op Zoom }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsICr}} | Roosendaal }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsICr}} | Etten-Leur }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsICr}} | Breda }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | Gilze-Rijen }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | Tilburg West }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsICr}} | Tilburg }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsICr}} | 's-Hertogenbosch }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | Oss }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | (Ravenstein) | Ravenstein }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | Wijchen }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsICr}} | Nijmegen }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | (Elst) | Elst }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsICr}} | Arnhem }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | Arnhem Velperpoort }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | Arnhem Presikhaaf }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | Velp }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | Rheden }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | Dieren-Doesburg | Dieren }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | Brummen }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsICr}} | Zutphen }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsICr}} | Deventer }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | (Olst) | Olst }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | (Wijhe) | Wijhe }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsIC0}} | Zwolle }}
}}
== Spoorlijnen ==
{{TSlijnen|
{{TSlijn|IJssellijn}}
{{TSlijn|Staatslijn A}}
{{TSlijn|Spoorlijn Arnhem - Nijmegen}}
{{TSlijn|Brabantse Lijn}}
{{TSlijn|Staatslijn E}}
{{TSlijn|Spoorlijn Breda - Eindhoven}}
{{TSlijn|Spoorlijn Roosendaal - Breda}}
{{TSlijn|Staatslijn F}}
}}
|serie=4300
|dienstregeling=1972/1973
|vervoerder=NS
|traject=([[Bergen op Zoom]] -) [[Roosendaal]] - [[Zwolle]]
|treinsoort=Stoptrein
|frequentie=1x/uur
|basisfreq=1x/uur
|opmerkingen=Stopt alleen in de spits te Ravenstein, Elst, Olst en Wijhe
}}
'''Treinserie 4300''' was in NS-[[dienstregeling 1972/1973]] de treinverbinding tussen Bergen op Zoom/Roosendaal en Zwolle. Tussen Deventer en Zwolle wordt op zondag voor vier uur 's middags en op maandag tot en met vrijdag na acht uur ’s avonds niet gereden. Naar Bergen op Zoom werd alleen in de spits en op zomerse zaterdagen gereden.
{{ TreinRouteTop |
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|0sICr}} | (Bergen op Zoom) | Bergen op Zoom }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsICr}} | Roosendaal }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsICr}} | Etten-Leur }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsICr}} | Breda }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | Gilze-Rijen }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | Tilburg West }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsICr}} | Tilburg }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsICr}} | 's-Hertogenbosch }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | Oss }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | (Ravenstein) | Ravenstein }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | Wijchen }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsICr}} | Nijmegen }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | (Elst) | Elst }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsICr}} | Arnhem }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | Arnhem Velperpoort }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | Arnhem Presikhaaf }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | Velp }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | Rheden }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | Dieren-Doesburg | Dieren }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | Brummen }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsICr}} | Zutphen }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsICr}} | Deventer }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | (Olst) | Olst }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | (Wijhe) | Wijhe }}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsIC0}} | Zwolle }}
}}
== Spoorlijnen ==
{{TSlijnen|
{{TSlijn|IJssellijn}}
{{TSlijn|Staatslijn A}}
{{TSlijn|Spoorlijn Arnhem - Nijmegen}}
{{TSlijn|Brabantse Lijn}}
{{TSlijn|Staatslijn E}}
{{TSlijn|Spoorlijn Breda - Eindhoven}}
{{TSlijn|Spoorlijn Roosendaal - Breda}}
{{TSlijn|Staatslijn F}}
}}