60.029
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|land=België
|lijnnr=44
|vervoerder=[[De Decker-Van Riet]] i.o.v. [[De Lijn]]
|concessie=Oost-Vlaanderen
|lijnsoort=Spitsbus
|voorganger=[[Lijn 44 Aalst Station - Opwijk Station|44]]
|frequentie_spits=1-2x1x/dag|frequentie_spits_vakantie=rijdt niet|frequentie_dal=1x/dag (woensdag)|frequentie_dal_vakantie=rijdt niet
}}
'''Lijn 44''' rijdt van Aalst via Moorsel, Meldert, Baardegem, Opwijk, Merchtem en Steenhuffel naar Londerzeel.