1.718 bytes toegevoegd,
26 apr 2016 19:22 {{VLijnInfo
|lijnnr=4
|route='''Amersfoort:''' Station → Centrum → Dorrestein → De Eemgaarde → Centrum → Station
|vervoerder=[[Midnet]]
|regio=Oost-Utrecht
|materieel=[[Den Oudsten B88]]
|lijnsoort=Stadsbus
|stad=Amersfoort
|frequentie_spits=2x/uur
|frequentie_dal=2x/uur
|frequentie_zaterdag=2x/uur
|frequentie_zondag=''[[Mobinet]]''
|frequentie_avond=''[[Mobinet]]''
}}
'''Lijn 9''' reed van station [[Amersfoort]] een lusroute via Dorrestein, de Eemgaarde en het Centrum.
== Route ==
{{RouteTop|
{{RouteRijStation| {{Rimg|0sTr}} | Amersfoort|Amersfoort|Amersfoort, Station}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Amersfoort, Ziekenfonds}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Amersfoort, Centrum}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Amersfoort, De Kei/Julianaplein}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Amersfoort, Arnhemseweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Amersfoort, Bisschopsweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Amersfoort, Vermeerstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Amersfoort, De Ganskuyl}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Amersfoort, Rubensstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Amersfoort, Corderius Lyceum}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Amersfoort, Saffierweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Amersfoort, De Eemgaarde}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Amersfoort, Van Randwijckhuis}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Amersfoort, Johan Karmanhof}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Amersfoort, Vermeerstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Amersfoort, Bisschopsweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Amersfoort, De Kei}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Amersfoort, Centrum}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Amersfoort, Ziekenfonds}}
{{RouteRijStation| {{Rimg|rsT0}} | Amersfoort|Amersfoort|Amersfoort, Station}}
}}
== Geschiedenis ==
Het verloop van deze lijn is onbekend.