|voorganger=[[Lijn 4 Elst Lange Dreef/Willemsstraat - Velp Ziekenhuis Velp|4]], [[Lijn 6 Arnhem Presikhaaf - Doorwerth Winkelcentrum De Weerd|6]], [[Lijn 88 Arnhem Centraal Station - Ede Station Ede-Wageningen|88]]
|opvolger=[[Lijn 50 Arnhem Centraal Station - Utrecht Centraal Station|50]], [[Lijn 86 Arnhem Centraal Station - Ede Station Ede-Wageningen (2000-2006)|86]], [[Lijn 88 Elst Station NS - Arnhem Centraal Station (2000-2002)|88]]
|frequentie_zaterdag=1-2x/uur
|frequentie_zondag=0-1x/uur
|periode=1 juni 1997 t/m 27 mei 2000
}}
'''Lijn 88''' was een streekbus tussen de stations reed van [[Elst]] via Elden, Arnhem, Oosterbeek, Heveadorp, Doorwerth, Heelsum, Renkum, Wageningen Hoog en [[Ede-Wageningen|Bennekom naar Ede]]. De buslijn reed op === Dienstregeling ===* Van maandag tot en met t/m zaterdag overdag tweemaal per uur werd tussen Elst en de halte Europalaan in Renkum. Vanaf hier werd eenmaal per elk half uur doorgereden naar het station in Edegereden. * Op zondag overdag werd overdag eenmaal per uur gereden alleen tussen station Arnhem en winkelcentrum De Weerd in Doorwerth. Tot en met [[Concessie KAN Noord 19991x/2000|21 augustus 1999]] gebeurde dit ook 's avonds met een taxiliner. Na deze datum kwamen de avondritten te vervallenuur gereden.
De buslijn is ontstaan op Op [[Concessie KAN Noord Midnet Dienstregeling Gelderse Vallei 1997/1998|1 juni 1997]]. Er werd gereden via Elden, station [[Arnhem Centraal|Arnhem]], Oosterbeek, Heveadorp, Doorwerth, Heelsum, Renkum, Wageningen en Bennekom. Tussen Arnhem en Ede was de buslijn een samenvoeging van de oude [[Lijn 88 Arnhem Centraal Station - Ede Station Ede-Wageningen|lijn 88]] (Arnhem - Ede) en op de noordelijke Rijnoever samengevoegd met [[Lijn 6 Arnhem Presikhaaf - Doorwerth Winkelcentrum De Weerd|lijn 6]] (Doorwerth - Arnhem Presikhaaf)]] en ging vanaf station [[Arnhem]] vervolgens verder rijden naar Elst via de oude route van [[Lijn 4 Elst Lange Dreef/Willemsstraat - Velp Ziekenhuis Velp|lijn 4 (Elst - Velp)]]. Hierbij werd de route van Oosterbeek via Heveadorp naar Doorwerth overgenomen van lijn 6 en de rest van de route van lijn 88. De route tussen Elst en Arnhem werd overgenomen van [[Lijn 4 Elst Lange Dreef/Willemsstraat - Velp Ziekenhuis Velp|lijn 4]] (Elst - Velp). In Elst werden voortaan ging de bus via de nieuwe woonwijk Lynden rijden, om te eindigen bij het treinstation. Tot en met [[ElstConcessie KAN Noord 1999/2000|station21 augustus 1999]] en gebeurde dit ook 's avonds met een taxiliner. Na deze datum kwamen de nieuwe wijk Lynden aangedaanavondritten te vervallen.
Op [[Concessie KAN Noord 2000/2001|28 mei 2000]] werd [[Lijn 88 Elst Station NS - Arnhem Centraal Station (2000-2002)|lijn 88]] ingekort tot het traject Elst - Arnhem. De route tussen Arnhem en Renkum werd overgenomen door [[Lijn 50 Arnhem Centraal Station - Utrecht Centraal Station|lijn 50]]. De rechtstreekse route tussen Renkum en Ede kwam te vervallen. [[Lijn 86 Arnhem Centraal Station - Ede Station Ede-Wageningen (2000-2006)|Lijn 86]] zorgde voortaan voor de busverbinding tussen Arnhem en Ede.