60.482
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
*Na 21:00 uur rijden alle ritten tot Leiderdorp en rond 22:00 vertrekt de laatste rit naar Leiden vanaf Schiphol.
*Samen met [[Lijn 56 Leiden Centraal Station - Leimuiden Tuinderij|lijn 56]] vormt lijn 365 overdag een kwartiersdienst van Leiden naar Leimuiden tussen Roelofarendsveen en Leimuiderbrug.
== Route ==
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Oude Wetering, Lisserweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Leimuiderbrug, Immink}}
{{RouteRij| {{BRimgRimg|rrarrsr}} | Hoofddorp, Brugrestaurant A4}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | De Hoek, De Hoek}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsr}} | De Hoek, De Hoek (beneden)}}{{RouteRij| {{BRimg|rarr}} | Schiphol, P12/Vrachtgebouw}}
{{RouteRijStation| {{Rimg|rsT0}} | Schiphol|Schiphol Airport|Schiphol, Airport/Plaza}}
}}