'''Lijn 1''' reed van Kerkelanden via het Centrum en station [[Hilversum]] naar het Ziekenhuis.
=== Dienstregeling ===* Van maandag t/m zaterdag buiten de vakanties werd tussen het station en Kerkelanden in een verdubbelde frequentie gereden.* In de avonduren en op zondag werd slechts 1x/uur gereden tussen het Station en Kerkelanden.
== Route ==
== Geschiedenis ==
Op [[CN Dienstregeling 1982/1983|23 mei 1982]] werden ook lijnnummer ingevoerd voor de stadsdienst Het verloop van Hilversum. De oude [[Lijn A Hilversum, Kerkelandenlaan - Diaconessen Ziekenhuis|deze lijn A]] kreeg daarbij het nieuwe lijnnummer '''1'''. In de route en dienstregeling vonden verder geen wijzigingen plaatsis onbekend.