1.394 bytes toegevoegd,
27 mrt 2016 16:48 {{BVSerieInfo
|serie=7100
|treinsoort=Lokaaltrein
|traject=[[Liège-Guillemins]] - [[Namur]]
|dienstregeling=1984/1985
|vervoerder=NMBS
|frequentie=1x/uur
|opmerkingen=Reed in het weekeinde 1x per 2 uur.
}}
'''Treinserie 7100''' was in de ''dienstregeling 1984/1985'' de [[Lokaaltrein]] tussen Liège, Jemeppe, Flémalle, Huy, Statte, Andenne en Namur.
== Traject ==
{{TreinRouteTop|
{{TreinRouteRij| {{Rimg|0sICr}} | Liège-Guillemins}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | Sclessin}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | Tilleur}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | Pont de Seraing}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | Jemeppe-sur-Meuse}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | Flémalle-Grande}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | Leman}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsIRr}} | Flémalle-Haute}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | Engis}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | Hermalle-sous-Huy}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | Haute-Flône}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | Amay}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ampsin}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsICr}} | Huy}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsIRr}} | Statte}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | Bas-Oha}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsIRr}} | Andenne}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | Chateau-de-Seilles}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | Sclaigneaux}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | Namêche}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | Marche-les-Dames}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsIC0}} | Namur}}
}}