Wijzigingen

Ga naar: navigatie, zoeken
k
lf
Met ingang van [[Arriva Dienstregeling Drenthe/Noord-Overijssel 2003|5 januari 2003]] werden de verbindingen tussen Groningen en Assen aangepast. De normale dienstregeling tussen Groningen en Assen werd uitgevoerd door de lijnen 50 en 51, daarnaast ging in de spitsuren een versterkingsbus 150 rijden en bovendien ging op maandag t/m vrijdag een Qliner rijden.
Op [[Concessie Dienstregeling concessie GD 2010|13 december 2009]] ging al het busvervoer in de provincies Groningen en Drenthe over naar [[Qbuzz]] die de concessie [[Concessie GD|Groningen-Drenthe]] gewonnen had. Dit ging wel ten koste van [[Arriva]] die hier een lange voorgeschiedenis heeft. Deze lijn werd vrijwel ongewijzigd voortgezet door [[Qbuzz]].
Op [[Dienstregeling concessie GD 20102011|2 januari 2011]] werd de route in Assen verlegd van de Singels (Centrum) naar de Groningerstraat. De vertrek- en aankomsttijden wijzigden eveneens om voortaan in De Punt een goede aansluiting te kunnen geven op lijn 2.
Op [[Wijzigingen concessie GD 2013|9 december 2012]] werden de bestaande lijnen 50 en 51 geïntegreerd in een nieuwe lijn 50. In Assen ging de bus niet meer via Peelo rijden en ook niet meer via het Centrum.
ap_users
90.292
bewerkingen

Navigatiemenu