140.967
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|dienstregeling=2015
|grens=ja
|route=Brugge (B) - Dudzele (B) - Westkapelle (B) - Sint Anna ter Muiden (NL) - Sluis (NL) - Draaibrug (NL) - Oostburg (NL) - Schoondijke (NL) - Breskens (NL)
|afbeelding2=Lijn42 Ob2.jpg
|onderschrift2=Een bus van [[De Lijn]] vertrekt als '''lijn 42''' vanuit Oostburg.