60.107
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
{{LijnInfo
|lijnnr=32
|route=Meppel - Ruinerwold - Oosteinde - Ruinen - Pesse - Hoogeveen
|afbeelding=Lijn32 Mep.JPG
|onderschrift=Lijn 32 op het busstation te stat bij station Meppel.
|vervoerder=[[Qbuzz]]
|concessie=GD
|materieel=[[Mercedes-Benz Citaro LE Ü]], <br> [[Mercedes-Benz Sprinter]]
|lijnsoort=Streekbus
|frequentie_spits=1-2x/uur|frequentie_spits_vakantie=1x/uur
|frequentie_dal=1x/uur
|frequentie_zaterdag=1x/uur
'''Lijn 32''' rijdt van Meppel via Ruinerwold, Oosteinde, Ruinen, Anholt en Pesse naar Hoogeveen.
== Route ==
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Meppel, Leonard Springerlaan}}
{{RouteRijStation| {{Rimg|0sTr}}{{Rimg|rsTr}} | Meppel|Meppel|Meppel, Station}}
{{RouteRij| {{BRimgRimg|rsr}}{{Rimg|rsr-v-rlr}} | Meppel, Burg. Burgemeester Knopperslaan}}{{RouteRij| {{BRimg|rlell}} | }}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rs0}} | Meppel, Heinsiusstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Meppel, Johan van Oldebarneveldstraat}}