|frequentie_dal=2x/uur
|frequentie_avond=1x/dag (ri. Nieuwegein)
|route=Nieuwegein - Utrecht - Kanaleneiland - Utrecht Rijnsweerd - Utrecht De Uithof - De Bilt - Bilthoven
}}
'''Lijn 72''' rijdt van Nieuwegein Stadscentrum via Galecop naar Utrecht Zuid en vervolgens via Rijnsweerd en De Uithof naar Bilthoven.