60.029
bewerkingen
Wijzigingen
@Huibe: dit gebruik ik regelmatig als extra verduidelijking. Kijk maar wat je ervan vindt, als je het niks vindt mag je 't gerust weer terugdraaien :)
|vervoerder=[[TCR]] i.o.v. [[Arriva]]
|concessie=West-Brabant (2015-2022)
|lijnsoort=Schoolbus
|frequentie_spits=1-1x/ochtendspits (ri. Breda)<br>2x/dagmiddagspits (ri. Wernhout)
|frequentie_spits_vakantie=rijdt niet
|periode=13 december 2015
'''Lijn 622''' rijdt van Wernhout via Zundert, Rijsbergen en Effen naar het Menica de Mendoza Lyceum in Breda rijdt.
In de ochtend ochtendspits wordt één keer naar Breda gereden en in de middag middagspits twee keer naar Wernhout.
== Route ==
{{ RouteTop |
{{RouteRij | {{Rimg|0sr}} | Zundert, Berkenring}}
{{RouteRij | {{Rimg|rhlr}} | Zundert, Berkenlaan}}