18.900
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|frequentie_dal=1-2x/uur
|frequentie_avond=1x/uur
|frequentie_zaterdag=1-3x1x/uur|frequentie_zondag=1-3x1x/uur
|voorganger=[[Lijn 127 De Meern Oost - Kockengen Roerdomp|127]]
|route=Vleuten - Haarzuilens - Kockengen
}}
'''Lijn 127''' rijdt van Vleuten via Haarzuilens naar Kockengen. In de ochtendspits rijdt één rit van Kockengen naar Vleuten met een grote bus. Deze rit rijdt niet tijdens de kerst- en zomervakantie. De eerste rit begint op de Brink in Haarzuilens en rond het middaguur rijdt er één extra rit tussen Vleuten en Haarzuilens.
== Route ==
Vanaf 24 augustus rijdt in het weekend 2x/uur een extra bus tussen Vleuten en Haarzuilens, ten behoeve van toeristen op weg naar Kasteel de Haar. Eén van deze twee ritten zit vlak voor de rit tussen Vleuten en Kockengen. Vanaf 24 augustus wordt rond het middaguur ook één keer extra heen en terug gereden naar Haarzuilens. Vanaf deze datum wordt de extra rit naar Vleuten in de ochtend, net als de rest van de ritten, uitgevoerd met een kleine bus.
Met ingang van 14 december 2015 vervielen de extra ritten in het weekend. Als vervanging hiervan ging de nieuwe [[Lijn 111 Ringlijn Vleuten Station Vleuten - Haarzuilens Kasteel De Haar|lijn 111]] rijden.