|voorganger=[[Lijn 1 Arnhem Centraal Station - Tiel Station|1]]
|opvolger=[[Lijn 34 Arnhem Centraal Station - Andelst Garage|34]], [[Lijn 35 Nijmegen Centraal Station - Rhenen Stad|35]], [[Lijn 38 Rhenen Stad - Tiel Station|38]]
|frequentie_spits=1-2x/uur
|frequentie_avond=1x/uur
|frequentie_zondag=1x/uur
|periode=13 april 1958 t/m 10 oktober 1964
}}
'''Lijn 34''' was een streekbus tussen Arnhem, Elden, Driel, Heteren, Randwijk, Zetten, Andelst, Hien, Dodewaard, Opheusden, Kesteren, Ochten, IJzendoorn, Echteld en Tiel. De buslijn reed de hele week door eenmaal per uur; alleen doordeweeks in de ochtendspits werd elke dertig minuten van Andelst naar Arnhem gereden.
==Route==
{{ RouteTop |
{{ RouteRijStation | {{Rimg|0sTr}} | Arnhem|ArnhemCentraal|Arnhem, Centraal Station }}
Tot en met [[Velox Dienstregeling 1958/1959|12 april 1958]] werd nog gereden onder [[Lijn 1 Arnhem Centraal Station - Tiel Station|lijnnummer 1]].
Tot en met de dienstregeling van [[Velox Dienstregeling 1959/1960|31 mei 1959]] reed lijn 34 's ochtends een toegevoegde rit van Opheusden naar Tiel en 's middags een toegevoegde rit in omgekeerde richting.
Op [[Velox Dienstregeling 1964/1965|11 oktober 1964]] werd [[Lijn 34 Arnhem Centraal Station - Andelst Garage|lijn 34]] ingekort tot het traject Arnhem - Andelst. Tussen Andelst en Kesteren kwam [[Lijn 35 Nijmegen Centraal Station - Rhenen Stad|lijn 35]] te rijden; tussen Kesteren en Tiel kwam [[Lijn 38 Rhenen Stad - Tiel Station|lijn 38]].