60.572
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
}}
'''Lijn 32''' rijdt van Zuidhorn via Noordhorn, Niezijl, Grijpskerk, Niezijl en Kommerzijl naar Munnekezijl.
== Route ==
{{RouteTop|
{{RouteRijStation| {{Rimg|0sTr}} | Zuidhorn|Zuidhorn|Zuidhorn, Station}}
{{RouteRij| {{Rimg|rXrrsr}} | Noordhorn, Industrieweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Noordhorn, Langestraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Niezijl, Balmahuisterweg}}