Wijzigingen
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
← Oudere bewerking
Nieuwere bewerking →
Lijn 656 Doetinchem Station - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool
54 bytes toegevoegd
,
26 aug 2015 18:58
geen bewerkingssamenvatting
{{LijnInfo
|route=Doetinchem - Velswijk - Hengelo - Zutphen - Voorst - Apeldoorn
|lijnnr=656
|vervoerder=
Gebo Tours i.o.v.
[[Arriva]]
|concessie=Achterhoek-Rivierenland
|materieel=Touringcar
|lijnsoort=Schoolbus
|frequentie_spits=1x/dag
<small>
(per richting)
</small>
|frequentie_spits_vakantie=rijdt niet
|route=Doetinchem - Velswijk - Hengelo - Zutphen - Voorst - Apeldoorn
}}
'''Lijn 656''' rijdt van Doetinchem via Velswijk, Hengelo, Zutphen en Voorst naar Apeldoorn.
Etienne
ap_users
86.637
bewerkingen
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Speciale pagina's
Printvriendelijke versie