1.206 bytes toegevoegd,
17 aug 2015 18:08 {{VLijnInfo
|type=snelbus
|lijnnr=185
|vervoerder=[[Verenigde Autobus Diensten (VAD)|VAD]]
|regio=West-Drenthe
|regio2=Noord-Overijssel
|lijnsoort=Spitsbus
|formule=Zwolle-Express
|frequentie_spits=3x/dag
}}
'''Lijn 185''' reed van Meppel via Staphorst naar Zwolle.
In de ochtendspits mocht in Zwolle alleen uitgestapt worden en in de middagspits mocht in Staphorst en Meppel alleen uitgestapt worden.
== Route ==
{{RouteTop|
{{RouteRijStation| {{Rimg|0sTr}} | Meppel|Meppel|Meppel, Station}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Meppel, Winkelcentrum Oosterboer}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Meppel, Brandemaat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Staphorst, Snelweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Zwolle, Berkum/Campherbeeklaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhrr}} | Zwolle, Berkum}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Zwolle, Philips/Ceintuurbaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Zwolle, Sophia Zkh/ANWB}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Zwolle, Vechtstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Zwolle, Belastingkantoor}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Zwolle, PTT}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Zwolle, Katerdijk}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Zwolle, Rieteweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Zwolle, Russenweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rs0}} | Zwolle, Spoolderwerk}}
}}