|frequentie_avond=1-2x/uur
}}
'''Lijn 53''' reed van Den Haag via 's -Gravenzande of Naaldwijk, Maasdijk, Maassluis, Vlaardingen en Schiedam naar Rotterdam.
== Route ==
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Monster, Watergat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Monster, Hortensiastraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | 's -Gravenzande, Vaartplein}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | 's -Gravenzande, Woutersweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Maasdijk, Nolweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsr}} | Poeldijk, Groenoord}}