'''Lijn D''' reed van het centrum naar Centrum een lusroute via Brusselse Poort, Pottenberg, Belfort, Daalhof en , Wolder en weer terug naarhet centrumBiesland.
De eerste rit begon op de halte Avetijnhof en de laatste rit eindigde op de halte Cannerweg Gerlachus.