'''Lijn 23''' reed van de De Heeg via Heer, Scharn, Wittevrouwenveld, Centraal Stationstation [[Maastricht]], het Centrum, Brusselse Poort en Belfort naar Daalhof.
Op de momenten dat lijn 23 niet reed konden reizigers gebruik maken van [[Lijn 6 Maastricht, Langendaal - Planetenhof|lijn 6]].