3.560
bewerkingen
Wijzigingen
k
Tekst aan route aangepast
|frequentie_avond=1x/uur (''vanaf 21.00'')
}}
'''Lijn 61''' rijdt van Venlo via Blerick, Maasbree, Helden, Panningen, en Beringe, Meijel, Ospeldijk, Ospel en Nederweert naar Weert. <br> Op alle dagen eindigt 1x per uur een bus in Meijel.
== Route ==