141.302
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
{{LijnInfoVLijnInfo|lijnnr=158
|route=Den Oever - Oosterland - Hippolytushoef - Westerland - Anna Paulowna - Breezand - Den Helder
|vervoerder=([[Rasch]] i.o.v.) [[Connexxion]]
|concessie=Noord-Holland Noord(2008-2018)
|materieel=[[VDL Berkhof Ambassador]]
|lijnsoort=SpitsbusStreekbus|periode=13 december 2009 t/m 9 juli 2016|voorganger=[[Lijn 158 Schagen Station - Den Oever Busstation|158]], [[Lijn 159 Anna Paulowna Gemeentehuis - Den Helder Vliegveld|159]]|opvolger=[[Lijn 158 Hippolytushoef N99 - Den Helder Station|158]]
|frequentie_spits=1x/uur
|frequentie_dalafbeelding=1x/uur (tot 10Lijn158 Dh.00, vanaf 14jpg|onderschrift='''Lijn 158''' vertrekt bij station Den Helder.00)
}}
'''Lijn 158''' rijdt reed van Den Oever via Oosterland, Hippolytushoef, Westerland, Anna Paulowna en Breezand naar Den Helder.
== Route ==
== Geschiedenis ==
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Den Helder, Airport Den Helder}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Den Helder, Quelderduin}}
}}
Op [[Dienstregeling concessie Noord-Holland Noord 2016#Wijzigingen per 10 juli 2016|10 juli 2016]] werd de route van [[Lijn 158 Hippolytushoef N99 - Den Helder Station|lijn 158]] ingekort tot het traject Den Helder - Hippolytushoef. Hierbij werd de lijnvoering aangepast en de route via de wijk ''De Schooten'' in Den Helder kwam te vervallen.