|vervoerders=[[TEC]]
}}
{{LijnTabel|type=Buitenlandse bus|plaats=Doische|halte= Streekbus ([[TEC]]) ==='''[[Entiteit Namur-Luxembourg]]'''* [[Lijn 60/3 Couvin Gare SNCB - Heer Place Communale]]* [[Lijn 138a Doische Passage à niveau - Florennes Gare d'Autobus]]* [[Lijn 156b Couvin Grand Place - Heer Pont]]* [[Lijn 422 Beauraing INDSC - Station Doische Ecoles]]}}