140.305
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
{{LijnInfoVLijnInfo
|lijnnr=667
|route=Ommen - Varsen - Oudleusen - Dalfsen - Emmen - Hoonhorst - Wijthmen - Zwolle
|vervoerder=([[Gebo Tours]] i.o.v.) [[Syntus]]
|concessie=Midden Overijssel
|materieel=[[VDL Berkhof Ambassador]]<br>[[MAN Lion's City]]<br>Touringcar
|lijnsoort=Schoolbus
|voorganger=[[Lijn 667 Ommen Haven West - Zwolle Rieteweg|667]]
|afbeeldingopvolger=[[Lijn 667 267 Zwolle.jpgStation - Ommen Station|267]]|onderschriftfrequentie_spits='''Lijn 667''' op het Busstation van Zwolle3x/dag (per richting)|routefrequentie_spits_vakantie=Ommen - Varsen - Dalfsen - Emmen - Hoonhorst - Wijthmen - Zwollereed niet
}}
'''Lijn 667''' is een [[schoolbus]] en rijdt reed van Ommen via Varsen, Oudleusen, Dalfsen, Emmen (Ov.), Hoonhorst en Wijthmen naar Zwolle.
=== Dienstregeling ===
*De ochtendritten eindigen eindigden bij de halte Blaloweg/Rieteweg, de middagritten beginnen op begonnen bij het [[Zwolle|Busstation]]station.
== Route ==
{{ RouteTop |{{ RouteRijStation | {{Rimg|0sTr}} | Ommen|Ommen|Ommen, Station}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Ommen, Centrum}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Ommen, Sogenbosstraat}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Ommen, Strangeweg}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Ommen, Chevalleraustraat}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Ommen, Danteweg}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Varsen, Varsenerdijk}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Varsen, GeertsHessenweg West}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Varsen, Jutten}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Oudleusen, Mooirivier}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Oudleusen, Wolfkamp}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Oudleusen, Dommelerdijk}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Oudleusen, Kloosterman}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Ankum, Gernerslag}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Dalfsen, Bontekamp}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Dalfsen, Polhaarweg}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Dalfsen, Kievitsbloem}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Dalfsen, De Trefkoele}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Dalfsen, PleyendalPleijendal}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Dalfsen, Prins Bernhardstraat}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Dalfsen, Gemeentehuis}}{{ RouteRijStation | {{Rimg|rsTr}} | Dalfsen|Dalfsen|Dalfsen, Station}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Dalfsen, Overweg NS}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Emmen, Emmerweg}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Emmen, Oudeweg}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Hoonhorst, Klapvoortweg}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Hoonhorst, Centrum}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Hoonhorst, Marsweg}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Hoonhorst, Molenhoek}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Lenthe, Koelmansstraat}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Wijthmen, Mulder}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Wijthmen, Kroesenallee}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Wijthmen, De Zon}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Wijthmen, De Marslanden}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Zwolle, Kuyerhuislaan}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Zwolle, Dokter Hengeveldweg}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Zwolle, Isala Sophia HoofdingangZiekenhuis}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Zwolle, Winkelcentrum De Dobbe}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Zwolle, De Zoom}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Zwolle, Bachlaan}}{{ RouteRij | {{BRimg|rrar}} | Zwolle, Zwartewaterallee}}{{ RouteRij | {{Rimg|rs0}}{{Rimg|rhrr}} | Zwolle, Blaloweg/Rieteweg}}{{ RouteRijStation | {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsT0rhrT0}} | Zwolle|Zwolle|Zwolle, Station/Oostzijde}}
}}
== Geschiedenis ==
Op [[Concessie Dienstregeling concessie Midden Overijssel 2015|14 december 2014]] is het eindpunt verlegd naar het station in Ommen. Op [[Dienstregeling concessie Midden Overijssel 2016|28 februari 2016]] werd de halte Dalfsen Kruispunt NS opgeheven en werd de halte Isala Sophia Hoofdingang hernoemd in Isala Ziekenhuis. Op [[Dienstregeling concessie Midden Overijssel 2017|11 december 2016]] is lijn 267 ontstaan als sneldienst variant van lijn 167. Tegelijk met het ontstaan van deze lijn werd lijn 667 opgeheven, aangezien de route grotendeels werd overgenomen door lijn 267.