|vervoerders=[[TEC]]
}}
{{LijnTabel|type=Buitenlandse bus|plaats=Glaumont|halte= Streekbus ([[TEC]]) ==='''[[Entiteit Namur-Luxembourg]]'''* [[Lijn 66 Paliseul Gare - Bertrix Clairière]]* [[Lijn 68 Paliseul Gare - Bertrix Gare]] === Schoolbus ([[TEC]]) ==='''[[Entiteit Namur-Luxembourg]]'''* [[Lijn 5/3 Bertrix Gare - Saint-Hubert Place de la Libération]]Station Glaumont}}