|lijnnr=1/2
|lijncat=1
|route=Sittard - Limbricht (- Einighausen - Guttecoven) - Born - Buchten (- Holtum) - Obbicht - Grevenbicht|vervoerder=[[Cramers Autobus Onderneming|CAO]]|regio=SittardZuid-GeleenLimburg
|lijnsoort=Streekbus
|periode=... t/m 23 mei 1982
'''Lijn 1/2''' reed van Sittard via Limbricht, Born, Buchten en Obbicht naar Grevenbicht.
=== Dienstregeling ===*Over het algemeen werd rechtstreeks gereden over de provinciale weg, enkele malen per dag reed de bus binnendoor via Guttecoven en Holtum. Het is derhalve onduidelijk wat de functie van de lijnnummers waren.
== Route ==
{{RouteRij| {{Rimg|0sr}} | Sittard, Tempelplein}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Sittard, Stadsschouwburg}}
{{RouteRijRouteRijStation| {{BRimg|rTar}} | [[Sittard|Sittard|Sittard, Stationsplein]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Sittard, Walramstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Sittard, E. van Barstraat}}