==Lijnen==
=== Streekbus ([[Connexxion]]) ==='''[[Concessie IJsselmond]]'''* [[Lijn 75 Steenwijk Station NS - Marknesse Busstation|75: Station Steenwijk - Blokzijl Busstation - Marknesse Busstation]]=== Spitsbus ([[Connexxion]]) ==='''[[Concessie IJsselmond]]'''* [[Lijn 171 Zwolle Busstation/NS - Blokzijl Busstation|171: Station Zwolle - Blokzijl Busstation]]