17.664
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
{{LijnInfo
|afbeelding=lijn81_DAV.jpg
|frequentie_zondag=1x/uur
|frequentie_avond=1x/uur
|route=Gorinchem - Arkel - Meerkerk - Lexmond - Vianen - UtrechtKanaleneiland - Utrecht Centraal
}}
'''Lijn 81''' rijdt van station [[Gorinchem]] via Arkel, Meerkerk en Lexmond naar Vianen en Utrecht Kanaleneiland naar de Jaarbeurszijde van station [[Utrecht Centraal]].