141.152
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
== Route ==
{{RouteTop |
{{RouteRij RouteRijPlaats | {{Rimg|0sBr}} | [[Zierikzee|Zierikzee Busstation|Zierikzee, Busstation]] | <small>(Beginpunt voor 12:00 uur)</small>}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Kerkwerve, Verseputseweg}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Moriaanshoofd, Provincialeweg}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Schuddebeurs, Dorp}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Zierikzee, Ziekenhuis}}
{{RouteRij RouteRijPlaats | {{Rimg|rsB0}} | [[Zierikzee|Zierikzee Busstation|Zierikzee, Busstation]] | <small>(Beginpunt na 12:00 uur)</small>}}
}}
== Geschiedenis ==
Op [[Concessie Zeeland 2015|1 maart 2015]] is de nieuwe dienstregeling in de [[Concessie Zeeland]] ingevoerd. Bij het invoeren is de route van de oude [[Lijn 134 Renesse Transferium - Zierikzee Busstation|lijn 134]] veranderd. Er wordt niet meer van/naar Renesse gereden, maar er is een ringlijn geconstrueerd die 's morgens in de ene richting en 's middags in de omgekeerde richting wordt gereden. Bij de nieuwe dienstregeling zijn enkele ritten doordeweeks vervallen en wordt er in het weekend niet meer gereden.