140.778
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
{{VLijnInfo
|lijnnr=11
|route=Sas van Gent - Zandstraat - Philippine - Hoek|vervoerder=[[ZWN|ZWN (''1981 - 1994'')]],<br>[[ZWN-Groep|ZWN -Groep (''... 1994 - 1999'')]],<br>[[Connexxion|Connexxion (''1999 - ...'')]]|concessie=Zeeuws-Vlaanderen
|regio=Zeeuws-Vlaanderen
|lijnsoort=SpitsbusStreekbus|periode=31 mei 1981 t/m ...|voorganger=[[Lijn 10A Goes Westwal - Hoek Abri|10A]]
|frequentie_spits=2x/dag
}}
'''Lijn 11''' reed van Sas van Gent via Zandstraat en Phillipine Phillippine naar Hoek.
== Route ==
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Philippine, Dorp}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Hoek, Mauritsfort}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsB0rs0}} | [[Hoek Busstation|Hoek, Busstation]]}}
}}
== Geschiedenis ==
In de '''dienstregeling 2002''' was de lijn inmiddels omgezet in een [[spitsbus]]. In beide richtingen werd zowel in de ochtend- als middagspits één rit gereden. Op schooldagen reed rond 16.00 uur één extra rit naar Sas van Gent.