140.525
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|lijnnr=SL12
|lijncat=12
|dienstregeling=2023
|buitenland=ja
|land=Duitsland
|materieelverkeersverbond=onbekendVRR|concessiestad=VRRGoch|vervoerder=[[Stadtbus GochLook]]{{DOnderaannemer|Look}}|vervoerdercat=NIAG
|lijnsoort=Stadsbus
|materieel=[[Mercedes-Benz Citaro]]|frequentie_spits=1x/uur (deels belbus)|frequentie_spits_vakantie=1x/uur (belbus)
|frequentie_dal=1x/uur (deels belbus)
|frequentie_dal_vakantie=1x/uur (belbus)|frequentie_avond=rijdt niet1x/uur (belbus, tot 20:00)|frequentie_zaterdagfrequentie_avond_weekend=rijdt niet|frequentie_zondagroute= rijdt niet'''Goch:''' Stadtmitte - Boeckelt - Hassum - Hommersum - Viller
}}
'''Lijn SL12''' rijdt van Goch Stadtmitte via Boeckelt, Hassum en Hommersum naar HummersumViller.
=== Dienstregeling ===*Een enkele Doordeweeks wordt tot circa 20:00 uur standaard 1x/uur als belbus gereden tussen Goch Bahnhof en Villermühle an der Niers.*In de ochtend rijdt een rit van Villermühle an der Niers via Goch Gymnasium door naar de Astrid-Lindgren-Schule. Deze rit rijdt buiten de vakanties als vaste busreguliere lijndienst.*Drie In de middag rijden drie ritten komen van Goch Astrid-Lindgren-Schule naar Villermühle an der Niers. Hierbij rijden de ritten in principe via alle haltes met uitzondering van de halte Gustav-Adolf-Schule. De laatste rit bedient ook de halte Pestalozzi Gustav-Adolf-Schule . Een rit rijdt buiten de vakanties als vaste lijndienst en een andere rit rijdt alleen op maandag, woensdag en donderdag als vaste lijndienst. Tevens rijden in de middag vier ritten komen van vanaf Goch Gymnasium naar Villermühle an der Niers. Hierbij rijden twee ritten niet via Sankt-Georg-Schule maar wel via de Gustav-Adolf-Schule, een andere rit rijdt niet via Leni-Valk-Realschule en de halte laatste rit rijdt vanaf Goch Gymnasiumdirect naar Boeckelt. De tweede rit rijdt hierbij buiten de vakanties als vaste lijndienst en de overige ritten als belbus. Als laatste rijden in de middag buiten de vakanties twee korte ritten van Goch Gesamtschule naar Goch Bahnhof. De laatste rit rijdt alleen op maandag, woensdag en donderdag.
== Route ==
{{RouteTop|
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|0hlr}}{{Rimg|0hrr}} | Goch, Astrid-Lindgren-Schule}}
{{RouteRij| {{Rimg|0hlr}}{{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rlr}} | Goch, Gymnasium}}
{{RouteRij| {{BRimg|redr}}{{Rimg|rlr}} | }}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rhrr}} | Goch, Sankt-Georg-Schule}}
{{RouteRij| {{BRimg|readrhl}}{{Rimg|rhrr}}{{Rimg|0hlr}} | Goch, Gesamtschule}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rlr}}{{Rimg|rlr}}{{Rimg|rlr}} | Goch, Leni-Valk-Realschule}}
{{RouteRij| {{BRimg|rlelr}}{{Rimg|rlr}}{{Rimg|rlr}} | }}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rlr}}{{Rimg|rlr}}{{Rimg|rlr}} | Goch, Gustav-Adolf-Schule}}
{{RouteRij| {{BRimg|ra0lr}}{{Rimg|rlr}}{{Rimg|rlr}} | }}
{{RouteRijStation| {{Rimg|rhlTr}}{{Rimg|0sTr}}{{Rimg|rhrTr}}{{Rimg|rhlT0}} | Goch|Goch|Goch, Bahnhof}}
{{RouteRij| {{BRimg|rahll}}{{Rimg|rlr}} | Goch, Markt}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rlr}} | Goch, Adolf-Kolping-Straße}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rhrr}}{{Rimg|rlr}} | Goch, Steintor}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rhrr}}{{Rimg|rlr}} | Goch, Herzogenstraße}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhrr}} | Goch, Leni-Valk-Realschule}}
{{RouteRij| {{Rimg|0hlr}}{{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhrr}} | Goch, Gymnasium}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhrr}} | Goch, Gesamtschule}}
{{RouteRij| {{XBRimg|rarr_s_rarr}} | Goch, Boeckelt}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Goch, Lukassen}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Goch, Hassum Schule}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Goch, Hassum Ort}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Goch, Hassum Molkerei}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Goch, Sportplatz}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Goch, Linde/Maasstraße}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Goch, Hommersum}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Goch, Viller/Küppers}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rs0}} | Goch, Villermühle an der Niers}}
}}