'''Lijn 182''' reed van Kampen via IJsselmuiden, Grafhorst, Kamperzeedijk, Genemuiden, Hasselt, Lichtmis naar Slagharen.
'''Lijn 182''' === Dienstregeling ===*Deze lijn reed van Kampen via IJsselmuiden, Grafhorst, Kamperzeedijk, Genemuiden, Hasselt, Lichtmis naar Slagharenalleen tijdens de zomervakantie en de herfstvakantie. *De retourrit heenrit reed tot Hasselt Scheepswerf waar men kon overstappen op [[Lijn 77 Zwartsluis Busstation - van Kampen Hanzelaan|lijn 77]] naar Kampen, lijn 182 zelf Slagharen en de terugrit reed dan van Slagharen naar Zwartsluis Busstation. Deze lijn reed alleen in de zomervakantie's en de herfstvakantie's