'''[[Concessie Noord-Holland Noord]]''' ''([[Connexxion]])''
* [[Lijn 636 Hoorn Station - Aartswoud Zuiderzeestraat|636: Hoorn - Benningbroek - Sijbekarspel - Aartswoud]]
=== Overstapper ([[Connexxion]]) ===
'''[[Concessie Noord-Holland Noord]]'''
* [[Lijn 710 Hoorn Station - Hensbroek Burg. Kooimanweg]]
=== Nachtbus ([[EBS]]) ===
'''[[Concessie Waterland]]'''
* [[Lijn N14 Amsterdam Centraal Station - Hoorn Station|N14: Hoorn - Scharwoude - Edam - Monnickendam - Amsterdam]]