=== Streekbus ([[Arriva]]) ===
'''[[Concessie Achterhoek-Rivierenland]]'''
* [[Lijn 72 Lichtenvoorde Wentholtpark Varsseveld Station - Neede Busstation|72: Varsseveld - Lichtenvoorde - Lievelde - Groenlo - Neede]]
=== Buurtbus ([[Arriva]]) ===
'''[[Concessie Achterhoek-Rivierenland]]'''
* [[Lijn 191 Aalten Station - Ruurlo Bundeling|191: Aalten - Bredevoort - Vragende - Lievelde - Lichtenvoorde - Zieuwent - Mariënvelde - Ruurlo]]