=== Stadsbus ([[RET]]) ===
'''[[Concessie Bus Rotterdam]]'''
* [[Lijn 32 Rotterdam, Overschie - NoordereilandStation Zuid|32: Noordereiland Overschie - Mathenesserlaan - Eendrachtsplein - station Blaak - Mathenesserlaan Feijenoord - Overschiestation Zuid]]* [[Lijn 48 47 Ringlijn Rotterdam, Rotterdam Centraal Station Blaak - Station ZuidNoordereiland|4847: Centraal Station - Blaak - Feijenoord - Station ZuidNoordereiland]]
=== Nachtbus ([[RET]]) ===
'''[[Concessie Bus Rotterdam]]'''
* [[Lijn B5 Ringlijn Rotterdam Centraal Station - Capelle a/d IJssel Station Schollevaar]]