|frequentie=1x/2 uur
|vervoerder=NMBS
|materieel=[[Klassiek Motorstel]], [[AM96]], [[AM08MS08]]
|opmerkingen=Reed in het weekend ook tussen Libramont en Ciney.
}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | Grupont}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | Forrières}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsICr}} | Jemelle | Rochefort-Jemelle}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsICr}} | Marloie}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | Aye}}