|lijnsoort=Spitsbus
|frequentie_spits=2x/ochtendspits (ri. Beverkoog)<br>1x/middagspits (ri. Station)
|periode=14 december 2008
}}
'''Lijn 8''' rijdt van station [[Alkmaar]] via Huiswaard, station [[Alkmaar Noord]] en Nollen naar industrieterrein Beverkoog.