'''[[Concessie Bus Rotterdam]]'''
* [[Lijn 32 Rotterdam, Overschie - Noordereiland|32: Noordereiland - Blaak - Mathenesserlaan - Overschie]]
* [[Lijn 48 Rotterdam, Rotterdam Centraal - Station Zuid/Steenplaat|48: Centraal Station - Blaak - Feijenoord - Station Zuid]]
=== Nachtbus ([[RET]]) ===
'''[[Concessie Bus Rotterdam]]'''
* [[Lijn B5 Ringlijn Rotterdam Centraal Station - Capelle a/d IJssel Station Schollevaar]]