1.600
bewerkingen
Wijzigingen
k
geen bewerkingssamenvatting
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Cuijk, De Hork}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Cuijk, Het Riet}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsT0}} | [[Cuijk|Cuijk, Station(Bontsestraat)]]}}
}}
==Wijzigingen lijn 91 per jaar==
*'''2011:''' Per 12 december 2010 werd de route gewijzigd in Cuijk: De eindhalte werd verplaatst naar de westzijde van het station aan de Bontsestraat. De route er naar toe ging voortaan via industrieterrein 't Riet.
*'''2010:''' Vanaf 13 december 2009 ging lijn 91 ook op zondag rijden tussen Mill en Uden.