31.520
bewerkingen
Wijzigingen
k
→Schoolbus
* [[Lijn 445 Waremme, Athénée - Place Longchamps]] (via Bettincourt)
* [[Lijn 475 Bierset Village - Fize-le-Marsal Ecole Libre]]
* [[Lijn 465 Aywaille Gare - La Reid Institut Provincial]]
* [[Lijn 683 Omal Ferme Dodion - Ligney Place]]