16.097
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
* [[Lijn 6 Beek Lindestraat - Nijmegen Brabantse Poort|Lijn 6 Beek - Berg en Dal - Centraal Station - Hatert - Dukenburg-oost - Station Dukenburg]]: deze lijn ging voortaan via Berg en Dal naar Beek rijden om de bediening van Berg en Dal van lijn 5 over te nemen.
* [[Lijn 7 Nijmegen, Lindenholt - Plein 1944|Lijn 7 Lindenholt-Oost - Station Dukenburg - Graafseweg - Centraal Station - Plein 1944]]: deze lijn verviel. De bediening van Lindenholt-Oost werd overgenomen door lijn 9 welke via de Energieweg naar het station reed.
* [[Lijn 9 Ringlijn Nijmegen, Brabantse Poort - Centraal Station|Lijn 9 Station Dukenburg - Lindenholt-Oost - Energieweg - Centraal Station - Hatert - Station Dukenburg]]: nieuwe buslijn. Lijn 9 nam de bediening van Lindenholt-Oost over van lijn 7 en de bediening van de Energieweg van lijn 3. Deze bus ging ook door de wijk Aldenhof rijden waardoor deze wijk voor het eerst een bus in de wijk zelf kreeg.
* [[Lijn 10 Nijmegen Station Dukenburg - Berg en Dal|Lijn 10 Station Dukenburg - Meijhorst - Hatert - Erasmuslaan - Centraal Station - Plein 1944 - Berg en Dalseweg - Sint Maartenskliniek - Berg en Dal]]: de route werd aangepast. Het traject tussen Berg en Dal en de Sint Maartenskliniek verviel. Het gedeelde traject met lijn 2 in Dukenburg verviel. In plaats daarvan reed lijn 10 voortaan via het nieuwe CWZ en het Steve Bikoplein naar Station Dukenburg en vandaar verder naar Beuningen.
* [[Lijn 10 Nijmegen Sint Maartenskliniek - Beuningen Kerk|Lijn 10 Sint Maartenskliniek - Universiteit O.Z. - CWZ - Station Dukenburg - Beuningen]]: reed voortaan via het nieuwe CWZ en niet langer door Dukenburg-Oost en werd doorgetrokken naar Beuningen via de route van lijn 11 tot aan de Burg. Geradtslaan, vanwaar lijn 10 naar de Kerk reed en lijn 11 naar Wilgenoord.