59.998
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
'''Lijn 40''' rijdt van Zwolle via Lichtmis, Rouveen en Staphorst naar Meppel.
In de ochtendspits wordt '''van''' Meppel naar '''Zwollenaar''' Zwolle 4x/uur gereden. Van maandag t/m vrijdag rijdt de bus na Meppel 1x/uur door naar Steenwijk. Op zaterdag wordt alleen tussen Zwolle en Meppel gereden.
's Avonds en op zaterdag worden de haltes bij het Bedrijvenpark Hessenpoort en aan de Nieuwleusenerdijk niet aangedaan.