60.586
bewerkingen
Wijzigingen
→Route
== Route ==
{{RouteTop |
{{RouteRij | {{Rimg|0sTr}} | [[Deventer|Deventer, Busstation/NS]] |[[Afbeelding:Trein.png|25px20px]][[Afbeelding:BUS.png|25px20px]]}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Deventer, Nijverheidsstraat}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Deventer, Rijsterborgherweg}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Deventer, Van der Keesselstraat}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Deventer, [[Deventer Erasmusstraat|Erasmusstraat]]}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Deventer, Ceintuurbaan/ROC Aventus | [[Afbeelding:3.png|25px20px]]}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Deventer, Europaplein}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Deventer, Splithofstraat}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Deventer, Ludgerstraat}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Deventer, Balderikstraat | [[Afbeelding:2.png|25px20px]]}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Deventer, Koningin Wilhelminalaan}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Deventer, Keizer Karellaan}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Deventer, Mecklenburgstraat}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Deventer, Prinses Margrietstraat | [[Afbeelding:165.png|25px20px]]}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Schalkhaar, Oerdijk}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Schalkhaar, Prins Bernhardweg}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Heeten, Centrum}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Raalte, Pauluskerk}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Raalte, Westdorplaan | [[Afbeelding:165.png|25px20px]]}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Raalte, Postkantoor}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Raalte, Kruisstraat}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsT0}} | [[Raalte|Raalte, Station NS]] | [[Afbeelding:Trein.png|25px20px]][[Afbeelding:STREEKBUS.png|25px20px]]}}
}}
==Geschiedenis lijn 4==
In de jaren 1970 was lijn 4 nog een echte stadslijn, die in één richting grote delen van de huidige lijnen 2 en 3 reed; van Borgele via Platvoet, de Zandweerd, de Brink en het station naar Keizerslanden. Later is de lijn een half stads-/half streeklijn geworden naar Schalkhaar en Heeten. Vanaf Heeten is er in sommige jaren doorgereden naar Raalte, in andere jaren weer niet. In 2010 heeft lijn 4 een jaar lang weer naar Raalte gereden, daarna werd dat weer teruggedraaid tot Heeten. Tot 8 december 2012 reed lijn 4 binnen Deventer niet via de Zwolseweg maar via de Diepenveenseweg. De lijn reed vier keer per uur overdag, waarvan twee keer tot Schalkhaar Garderegimentsweg en twee keer tot Heeten Centrum.