In de [[NZH Dienstregeling Zuid 1990/1991|dienstregeling 1990/1991]] werd op maandag t/m zaterdag overdag elk half uur het hele traject gereden. In de avonduren en op zondag werd alleen tussen station [[Leiden]] en De Vink 2x/uur gereden, zodat in combinatie met [[Lijn 16 Leiderdorp Hubrechtplein - Leiden Station De Vink|lijn 16]] elk kwartier naar De Vink gereden.
Vanaf [[ZWN Dienstregeling Rijn- en Bollenstreek 1996/1997|2 juni 1996]] vervielen alle ritten in de avonduren na 20:00 en op zondag de gehele dag. Ter compensatie ging [[Lijn 16 Leiderdorp Hubrechtplein - Leiden Station De Vink|lijn 16]] gedurende deze tijdstippen een lusroute door Stevenshof rijden. Op de heenweg via de Stevensbloem en op de terugweg via de C. Tooropweg.