29.349
bewerkingen
Wijzigingen
k
doorverwijzing
|periode=... t/m ...
}}
'''Lijn Buslijn 124''' reed van station [[Arnhem]] via de A50 (Terlet - Woeste Hoeve), Beekbergen, Apeldoorn, Vaassen, Epe, Heerde en Hattem naar station [[Zwolle]].
De bus reed over het algemeen tweemaal per uur over het gehele traject; echter, op zondagochtend werd eenmaal per uur gereden en 's avonds werd eenmaal per uur gereden tussen Arnhem en Apeldoorn. In de spits reden in de drukste richting tweemaal per uur extra ritten tussen de haltes Epe, Centrum en Apeldoorn, Sophiaplein en rond Zwolle.
== Geschiedenis ==
De buslijn reed niet meer tussen Arnhem en Zwolle vanaf een onbekende datum tussen [[Concessie KAN Noord 1996/1997|2 juni 1996]] en [[Concessie KAN Noord 1997/1998|1 juni 1997]]; het traject tussen Arnhem en Apeldoorn werd voortaan gereden door [[Lijn 91 Arnhem Centraal Station - Apeldoorn Busstation/NS - Arnhem Centraal Station|lijn 91]].