|frequentie_avond=1x/uur(tot 21:00)|frequentie_avond_weekend=rijdt niet
|frequentie_zaterdag=1x/uur
|frequentie_zondag=1x/uur
|afbeelding=Lijn460 Tht.jpg
|onderschrift='''Lijn 460''' staat op het busstation in Turnhout.
}}
[[Afbeelding:Lijn460 Tht.jpg|290px|thumb|right|'''Lijn 460''' staat op het busstation in Turnhout.]][[Afbeelding:Lijn460 Tht-2.jpg|290px|thumb|right|'''Lijn 460''' staat op het busstation in Turnhout.]]'''Lijn 460''' rijdt van Turnhout via Weelde en Baarle-Hertog naar Baarle-Nassau. In === Dienstregeling ===*Op schooldagen rijdt in de NMVB tijd was het lijn 46schoolrichting één rit van/naar Baarle-Hertog Zondereigen Kerk.Op schooldagen start *Zaterdag overdag wordt er in Turnhout een extra rit vanaf Zondereigen (B)andere route gereden in verband met de Markt; in beide richtingen wordt dan via de halte Warande gereden. In ==== Geldigheid OV-chipkaart ====*Het gebruik van de middag OV-chipkaart is er een rit terugNIET mogelijk op deze grensoverschrijdende buslijn.
====Geldigheid OV Chipkaart====
Het gebruik van de OV-Chipkaart is NIET mogelijk op deze grensoverschrijdende buslijn.
Op onbekende datum is de halte Schouwloop in Baarle-Nassau komen te vervallen voor deze lijn en is de halte Zondereigen, Kerk gewijzigd in Baarle-Hertog, Zondereigen Kerk. Eveneens op onbekende datum is de dienstregeling in de spits teruggebracht naar 1-2x per uur.